Pasta & Pasta Sauce
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
President's Choice
Gluten Free Macaroni
340 g, $1.17/100g

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Chicken Bone Broth Turmeric & Ginger Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Yorkshire Valley Farms
Organic Chicken Noodle Soup, Ready to Serve
398 ml, $1.45/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































