Pasta & Pasta Sauce
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $7.29, formerly: $7.99
SAVE $0.70
Pacific Foods
Organic Red Pepper & Tomato Soup, Light Sodium
1 l, $0.73/100ml
sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
ALEIA'S
Cook Top Stuffing Mix, Seasoned Poultry
156 g, $6.09/100g

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Tomato & Smoked Paprika Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $23.99, formerly: $28.99
SAVE $5.00
Annie's
Shells & White Cheddar Macaroni & Cheese
1.7 kg, $1.41/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































