Face Cleansers & Toners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
$46.99
Plus tax
Olay
Regenerist Night Hydrating Moisturizer with Retinol and Peptide
1 ea, $46.99/1ea
Low Stock
$10.49
Plus tax
Olay
Cleanse, Makeup Removing Wipes, Fragrance Free, 25 Towelettes
25 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Collagen Peptide 24 Serum, Fragrance-Free
40 ml, $113.60/100ml
sale: $41.39, formerly: $47.99
SAVE $6.60
Plus tax
Olay
Retinol 24 Max Night Moisturizing Cream with Triple Collagen Pep, Fragrance-Free
40 ml, $103.48/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
St Ives
Fresh Skin Apricot Scrub
170 g, $3.52/100g
PC Optimum Offer

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Cleanser
473 ml, $3.38/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
St Ives
Acne Control Apricot Scrub
170 g, $3.52/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.99, formerly: $6.36
SAVE $0.37
Plus tax
St Ives
Blackhead Clearing Green Tea & Bamboo Scrub
170 g, $3.52/100g
PC Optimum Offer
sale: $17.59, formerly: $19.79
SAVE $2.20
Plus tax
Garnier
Micellar Cleansing Water All-in-1 for Sensitive Skin
700 ml, $2.51/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Aquaphor
Aquaphor Healing Ointment Dry, Cracked Skin Multipurpose
198 g, $8.08/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $19.34, formerly: $21.49
SAVE $2.15
Plus tax
Garnier
Garnier Vitamin C Face Serum with Salicylic Acid + Niacinamide, Brightening for Dull Skin
30 ml, $64.47/100ml
sale: $10.79, formerly: $13.04
SAVE $2.25
Plus tax
Cetaphil
Extra Gentle Daily Scrub Face All Skin Types
178 ml, $6.06/100ml
Low Stock

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Plus tax
Cetaphil
Hydrating Cream-to-Foam Cleanser
473 ml, $3.30/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
St Ives
StCoffee & Coconut Scrub
170 g, $3.52/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































