Face Cleansers & Toners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

$15.99
Plus tax
Marcelle
Micellar Technology Micellar Water, Dry Skin
400 ml, $4.00/100ml
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $49.99
SAVE $5.00
Plus tax
Olay
Vitamin C + Peptide 24 Serum
40 ml, $112.48/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Lifter Concealer 20
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
sale: $36.49, formerly: $39.99
SAVE $3.50
Plus tax
Aveeno
Calm + Restore Age Renewal Eye Gel
14 g, $260.64/100g

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Aveeno
Calm & Restore Nourish Oat Cleanser Pouch
473 ml, $4.56/100ml
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Hydrating Moisturizer Ultra Rich
50 ml, $90.88/100ml
sale: $19.34, formerly: $22.49
SAVE $3.15
Plus tax
Garnier
SkinActive Self-Tan Serum, Hyaluronic Acid
30 ml, $64.47/100ml
Low Stock
sale: $37.34, formerly: $43.99
SAVE $6.65
Plus tax
Olay
Firming Eyes Collagen Peptide Eye Cream, Fragrance-Free
15 ml, $248.93/100ml
sale: $41.39, formerly: $47.99
SAVE $6.60
Plus tax
Olay
Regenerist Collagen Peptide 24 Face Moisturizer, Fragrance-Free
48 g, $86.23/100g
Low Stock
sale: $40.94, formerly: $45.49
SAVE $4.55
Plus tax
Olay
Hyaluronic + Peptide 24 Hydrating Gel
48 g, $85.29/100g
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Collagen Peptide 24 Serum, Fragrance-Free
40 ml, $113.60/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































