Face Cleansers & Toners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $26.09, formerly: $28.99
SAVE $2.90
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Cream
425 g, $6.14/100g
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Olay
Cleansing Melts + Vitamin C Face Cleanser, 32ct, Water-Activated Face Wash Cleans, Tones, and Refreshes Skin
32 ea, $0.44/1ea
sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Aveeno
Calm+Restore Triple Oat Serum, 29Ml
29 ml, $93.07/100ml
sale: $42.29, formerly: $46.99
SAVE $4.70
Plus tax
Olay
Regenerist Vitamin C + Peptide 24 Face Moisturizer
48 g, $88.10/100g
sale: $16.79, formerly: $23.99
SAVE $7.20
Plus tax
Biore
UV Aqua Rich Weightless Moisturizer - SPF 30
50 ml, $33.58/100ml
sale: $34.64, formerly: $38.49
SAVE $3.85
Plus tax
Aveeno
Calm + Restore Age Renewal Cream
50 ml, $69.28/100ml

sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Aveeno
Positively Radiant Facial Gel Moisturizer
48 g, $56.23/100g
Out of Stock
sale: $41.39, formerly: $47.99
SAVE $6.60
Plus tax
Olay
Collagen Peptide 24 Face Moisturizer
50 ml, $82.78/100ml
sale: $48.99, formerly: $52.99
SAVE $4.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Bright Reveal Dark Spot Face Serum with 12% Niacinamide
30 ml, $163.30/100ml

$15.99
Plus tax
Marcelle
Micellar Water - Waterproof - All Skin Types
400 ml, $4.00/100ml
Low Stock
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Olay
Cleansing Melts + Retinol Face Cleanser, 32ct, Water-Activated Face Wash Cleans, Tones, and Refreshes Skin
32 ea, $0.44/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































