Face Cleansers & Toners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Low Stock

$18.99
Plus tax
Neutrogena
Fragrance Free Daily Facial Moisturizer
100 ml, $18.99/100ml
Low Stock
sale: $19.79, formerly: $21.99
SAVE $2.20
Plus tax
Garnier
Micellar Cleansing Water All-in-1 Waterproof
700 ml, $2.83/100ml
Out of Stock

sale: $18.44, formerly: $20.49
SAVE $2.05
Plus tax
Aveeno
Positively Radiant Brightening Cleanser - Soy Extract Face Cleanser, Remove Oil, Smooth Skin Tone
325 ml, $5.67/100ml
sale: $17.59, formerly: $19.79
SAVE $2.20
Plus tax
Garnier
Micellar Cleansing Water All-in-1 with Vitamin C
700 ml, $2.51/100ml

sale: $13.49, formerly: $14.99
SAVE $1.50
Plus tax
Aveeno
Positively Radiant Makeup Removing Wipes
1 ea, $13.49/1ea
sale: $17.09, formerly: $18.99
SAVE $1.90
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Face Cream
141 g, $12.12/100g

sale: $17.99, formerly: $19.11
SAVE $1.12
Plus tax
Cetaphil
Urea 10 Healing Lotion Very Rough And Cracked Skin
473 ml, $3.80/100ml

sale: $14.84, formerly: $16.49
SAVE $1.65
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Facial Cleanser
354 ml, $4.19/100ml

sale: $20.69, formerly: $22.99
SAVE $2.30
Plus tax
Aveeno
Positively Radiant Make-Up Removing Wipes
1 ea, $20.69/1ea
sale: $16.79, formerly: $23.99
SAVE $7.20
Plus tax
Biore
UV Aqua Rich Weightless Moisturizer - SPF 50
50 ml, $33.58/100ml

sale: $19.19, formerly: $20.39
SAVE $1.20
Plus tax
Cetaphil
Gentle Exfoliating SA Lotion, All Skin Types
473 ml, $4.06/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































