Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $17.00, formerly: $18.49
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Hair Eucalyptus & Mint Scalp Detox 2in1 Shampoo & Conditioner
487 ml, $3.49/100ml
sale: $17.00, formerly: $18.49
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Hair Lavender Cloud & Vanilla Scalp Detox Shampoo
487 ml, $3.49/100ml
sale: $4.86, formerly: $6.49
SAVE $1.63
Plus tax
Pantene
Repair & Protect 2-in-1 Shampoo & Conditioner
355 ml, $1.37/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Plus tax
Native
Daily Clean Citrus & Herbal Musk Conditioner
487 ml, $2.67/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Plus tax
Dove
Endless Waves Shampoo (Defined Waves)
355 ml, $1.41/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Expertise Collagen Peptide Lifter Shampoo
375 ml, $2.00/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Plus tax
Pantene
PRO-V Hair Spray, Extra Strong Hold
397 g, $3.27/100g
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Plus tax
Herbal Essences
Argan Oil Paraben Free Conditioner, Hair Repair, with Certified Camellia Oil and Aloe Vera, For All Hair Types, Especially Damaged Hair
400 ml, $2.75/100ml
sale: $10.11, formerly: $12.99
SAVE $2.88
Plus tax
Head & Shoulders
H&S Itchy Scalp Shampoo
613 ml, $1.65/100ml
sale: $18.00, formerly: $23.99
SAVE $5.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Density Booster Serum For Hair Density
102 ml, $17.65/100ml
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
Plus tax
Head & Shoulders
Dry Scalp Rescue: Clinical Strength Dandruff Defense + Dry Scalp Rescue Shampoo
400 ml, $3.50/100ml
sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
Plus tax
Herbal Essences
Bio Repair Argan Oil Of Morocco Shampoo
600 ml, $2.33/100ml
sale: $14.99, formerly: $16.79
SAVE $1.80
Plus tax
DR.Squatch
Refreshing Shampoo, Coconut Castaway
325 ml, $4.61/100ml
PC Optimum Offer
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Plus tax
Native
Volumizing Conditioner, Berries and Vanilla Cream
487 ml, $2.67/100ml
sale: $10.11, formerly: $12.99
SAVE $2.88
Plus tax
Head & Shoulders
Coconut 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner
613 ml, $1.65/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Total Repair 5 Extreme Restoring Shampoo
375 ml, $2.00/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































