Body Lotion & Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.49
Plus tax
Jergens
24 Hour Moisturizer Ultra Care Restoring Argan
775 ml, $1.48/100ml
Out of Stock
sale: $16.49, formerly: $19.49
SAVE $3.00
Plus tax
Vaseline
Intensive Care Advanced Repair Unscented Body Lotion
947 ml, $1.74/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.49
Plus tax
Jergens
24 Hour Moisturizer Original Cherry Almond
775 ml, $1.48/100ml
Out of Stock

sale: $11.25, formerly: $14.49
SAVE $3.24
Plus tax
Attitude
Super Leaves Natural Shower Gel Soothing White Tea Leaves
473 ml, $2.38/100ml
Low Stock

$16.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin E Deep Nourishing Day Cream
120 ml, $13.74/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $20.99
SAVE $7.40
Plus tax
Biore
Glowy Moisturizer Lotion Uv Aqua Rich Spf 50
50 ml, $27.18/100ml
$16.99
Plus tax
Jergens
Natural Glow Instant Sun Sunless Tanning Mousse - Ultra Deep Bronze
180 ml, $9.44/100ml
Out of Stock

sale: $11.25, formerly: $14.49
SAVE $3.24
Plus tax
Attitude
Super Leaves Natural Shower Gel Nourishing Olive Leaves
473 ml, $2.38/100ml
Out of Stock

sale: $14.84, formerly: $17.99
SAVE $3.15
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Cream
206 g, $7.20/100g
sale: $41.39, formerly: $47.99
SAVE $6.60
Plus tax
Olay
Regenerist Hydrating Moisturizer with Vitamin C and Peptide 24
50 ml, $82.78/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































