Body Lotion & Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Out of Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Body Lotion Cranberry Seed + Grape Seed Oil
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Body Lotion Coconut & Orchid
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Body Lotion For Sensitive Skin Almond & Flaxseed Oil
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Body Lotion Oatmeal & Shea Butter
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Body Lotion Vitamin E & Avocado
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
St Ives
Renewing Body Lotion Collagen Elastin 100% naturally sourced moisturizers
600 ml, $1.17/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml



























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































