Body Lotion & Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $42.29, formerly: $46.99
SAVE $4.70
Plus tax
Olay
Regenerist Niacinamide + Peptide 24 Face Moisturizer
48 g, $88.10/100g
sale: $48.59, formerly: $53.99
SAVE $5.40
Plus tax
Olay
Super Cream with Sunscreen SPF, Ultra Lightweight Face Moisturizer
50 g, $97.18/100g
Low Stock
sale: $17.99, formerly: $20.99
SAVE $3.00
Plus tax
Olay
Active Hydrating Eye Gel, Fragrance-Free, Anti-Aging Eye Cream With Hyaluronic Acid And Niacinamide
15 ml, $119.93/100ml
Low Stock
sale: $21.14, formerly: $23.49
SAVE $2.35
Plus tax
Garnier
BB Cream Classic, Light/Medium, 5-in-1 Skin Perfector
50 ml, $42.28/100ml
sale: $45.89, formerly: $50.99
SAVE $5.10
Plus tax
Olay
Vitamin C + Peptide 24 Max Serum
40 ml, $114.73/100ml

sale: $14.50, formerly: $19.49
SAVE $4.99
Plus tax
Green Beaver
Everyday Body Lotion with Nourishing Coconut Oil
240 ml, $6.04/100ml
Low Stock
$11.99
Plus tax
Thursday Plantation
ThursdayPlantation Antiseptic Cream Tea Tree 100 g
100 g, $11.99/100g
Low Stock
sale: $5.84, formerly: $7.49
SAVE $1.65
Plus tax
Burt's Bees
Lavender & Honey Hand Cream
28.3 g, $20.64/100g
sale: $5.84, formerly: $7.49
SAVE $1.65
Plus tax
Burt's Bees
Hand Cream with Shea Butter Orange Blossom & Pistachio
28.3 g, $20.64/100g
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
Out of Stock
sale: $47.99, formerly: $51.99
SAVE $4.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Age Correcting Face Serum, Triple Power LZR
30 ml, $159.97/100ml
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.99
Plus tax
Jergens
Natural Glow Instant Sun Sunless Tanning Mousse Light Bronze
180 ml, $7.77/100ml
Out of Stock
sale: $12.59, formerly: $13.99
SAVE $1.40
Plus tax
Burt's Bees
Refreshing Foaming Face Cleanser with Cucumber and Mint
141.9 ml, $8.87/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































