Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $7.49, formerly: $11.49
SAVE $4.00
Plus tax
MAUI MOISTURE
Revive & Hydrate + Shea Butter Hair Mask
340 g, $2.20/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.79
Plus tax
Garnier
Whole Blends Conditioner, Purifying
356 ml, $1.63/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Kristin Ess
Instant Lift volumizing Mousse
250 ml, $8.00/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Plus tax
Herbal Essences
Grapefruit Volumizing Conditioner, with Certified Camellia Oil and Aloe Vera, For All Hair Types, Especially Fine Hair
400 ml, $2.75/100ml
sale: $7.49, formerly: $11.49
SAVE $4.00
Plus tax
MAUI MOISTURE
Nourish & Moisture + Coconut Milk Shampoo
385 ml, $1.95/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Plus tax
Native
Strengthening Mask, Almond and Shea
177 ml, $7.34/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Anti-Dandruff Shampoo For Removing Buildup Apple Cider
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Anti Hair Fall Scalp & Hair Oil with Biotin
59 ml, $26.25/100ml
sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
Plus tax
Herbal Essences
Friss Control Shampoo with Hemp and Potent Aloe
600 ml, $2.33/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Scalp Repair & Hydrate Anti-Dandruff Serum Deeply Hydrates
59 ml, $26.25/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































