
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
6x222.0 ml, $0.41/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
215 g, $2.09/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $18.00, formerly: $22.49
SAVE $4.49
Balderson
500 g, $3.60/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
6x710.0 ml, $0.19/100ml
sale: $16.98, formerly:
Limit 8, after limit $18.99
Plus tax
Dan D Pak
908 g, $2.09/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g
Out of Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Tostitos
525 g, $1.14/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
258 g, $1.74/100g

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Christie
454 g, $1.21/100g

sale: $10.49, formerly: $11.00
SAVE $0.51
Plus tax
President's Choice
1 ea, $1,049.00/100ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
A&W
12x355.0 ml, $0.21/100ml