
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

$4.99
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
6x222.0 ml, $0.41/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Eco fees apply
Mott's
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
270 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Christie
450 g, $1.11/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Black Diamond
400 g, $1.25/100g
sale: $25.00, formerly: $25.99
SAVE $0.99
Plus tax
President's Choice
568 g, $4.40/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.29, formerly: $5.29
SAVE $2.00
Farmer's Market
552 g, $0.60/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
140 g, $3.21/100g
Out of Stock

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
President's Choice
225 g, $4.00/100g

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
President's Choice
500 g, $3.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
574 g, $0.70/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
345 g, $2.61/100g

sale: $3.29, formerly: $3.75
SAVE $0.46
Christie
180 g, $1.83/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Cheetos
260 g, $2.11/100g

sale: $22.00, formerly: $23.00
SAVE $1.00
President's Choice
1.13 kg, $1.95/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer