
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
133 g, $3.38/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Doritos
400 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$4.99
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
395 g, $1.14/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Miss Vickies
325 g, $1.84/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
LA FOURNEE DOREE
480 g, $1.04/100g

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.65/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
2 l, $0.20/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
456 g, $1.42/100g