
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
CAVENDISH FARMS
800 g, $0.31/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
390 g, $1.15/100g
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.00
Plus tax
No Name
1 ea, $0.14/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
245 g, $1.84/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.65/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
Lous
375 g, $2.67/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
574 g, $1.57/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
340 g, $1.91/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
395 g, $1.14/100g

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.50/100g

$6.99
Cheemo
2 kg, $0.35/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Bagel Bites
198 g, $1.01/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $15.00, formerly: $15.49
SAVE $0.49
Mastro
600 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Christie
180 g, $1.83/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
295 g, $1.53/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.00
Plus tax
No Name
1 ea, $0.14/1ea