
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.
sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
King's Hawaiian
0.34 kg, $1.03/100g

sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Plus tax
Smartfood
200 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Tostitos
535 g, $1.12/100g

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Black Diamond
400 g, $1.25/100g
$7.99
Plus tax, eco fees apply
Zevia
6x335.0 ml, $0.40/100ml
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
340 g, $1.32/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
350 g, $1.57/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Black Diamond
400 g, $1.25/100g

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.65/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Crush
6x222.0 ml, $0.41/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Sunchips
205 g, $2.68/100g
PC Optimum Offer

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
275 g, $1.64/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
320 g, $1.41/100g

sale: $4.79, formerly: $5.49
SAVE $0.70
Plus tax
No Name
1 ea, $0.02/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer