Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $31.99, formerly: $40.00
SAVE $8.01
Plus tax
Oral B
Kid's Rechargeable Toothbrush, Ages 3+
1 ea, $31.99/1ea
Low Stock
$6.99
Plus tax
Crest
Kid's Toothpaste Advanced Enamel and Cavity Protection Strawberry
90 ml, $7.77/100ml
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Plus tax
Colgate
Kids Anticavity Pokémon Mouthwash, Pokémon
500 ml, $1.30/100ml
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Plus tax
Crest
Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor
100 ml, $3.29/100ml
sale: $32.99, formerly: $40.00
SAVE $7.01
Plus tax
Oral B
Kids Electric Toothbrush featuring Marvel's Spiderman, for Kids 3+
1 ea, $32.99/1ea
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
Colgate
Kids Manual toothbrush Extra Soft, Bluey
2 ea, $3.25/1ea
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
Colgate
Kids Pokemon Toothbrush, Extra Soft for Children 5+ Years Old, 2 pack
2 ea, $3.25/1ea
sale: $10.49, formerly: $11.49
SAVE $1.00
Plus tax
Colgate
Kids Powered Vibrating Toothbrush, Pokemon
1 ea, $10.49/1ea
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Max Fresh Knockout Toothpaste
52 ml, $3.44/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
MaxFresh Toothpaste, Cool Mint
52 ml, $3.44/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro Health Complete Clean Mint
1 l, $0.85/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro Health Multi-Protection, 6-in-1 benefits, Alcohol Free, Anticavity Fluoride Mouthwash, Clean Mint
1 l, $1.10/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro-Health, Fresh Mint
1 l, $1.10/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Sensodyne
Multiaction Plus Whitening Toothpaste
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.53/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































