Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
Plus tax
Tom's of Maine
Whiten Plus Deep Clean Whitening Toothpaste
85 ml, $5.87/100ml
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.79
Plus tax
Polident
Foam Fresh Cleanse Denture Cleaner
1 ea, $9.79/1ea
PC Optimum Offer
sale: $10.25, formerly: $10.99
SAVE $0.74
Plus tax
Desert Essence
Natural Tea Tree Oil Ultra Care Mouthwash
473 ml, $2.17/100ml
$24.99
Plus tax
Oral B
Daily Clean Electric Toothbrush Replacement Brush Heads Refill, 3 Count
3 ea, $8.33/1ea
Low Stock
sale: $25.00, formerly:
Limit 3, after limit $28.99
Plus tax
Oral B
Pro 300 Floss Action Vitality Electric Toothbrush with (1) Floss Action Brush Head, Rechargeable, White
1 ea, $28.99/1ea
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $20.00
SAVE $1.01
Plus tax
Oral B
Oral B Pro Clean Battery Toothbrush, Sensitive Clean - White
1 ea, $18.99/1ea
Low Stock

$16.99
Plus tax
Biotene
Dry Mouth Moisturizing Spray
44 ml, $38.61/100ml
PC Optimum Offer
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Plus tax
Crest
3D White Brilliance Stain Prevention Mouthwash / Rinse- 12-Hour Stain Prevention, Alcohol Free
473 ml, $2.75/100ml
sale: $18.99, formerly: $20.00
SAVE $1.01
Plus tax
Oral B
Oral-B Pro 100 3d White, Battery Toothbrush, White
1 ea, $18.99/1ea
sale: $32.99, formerly: $42.99
SAVE $10.00
Plus tax
Oral B
Pro 500 + Electric Toothbrush with (1) Cross Action Brush Head and (1) Sensitive Clean Brush Head, Rechargeable, Black
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Plus tax
Attitude
Leaves Bar Lip Balm Mint
8.5 g, $64.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Ancient Grains with Red Fife Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































